Tök jó újranézni ezeket a videókat! :) Annyira jól visszaadják az ottani hangulatot!
Amúgy minőségben jók is, rosszak is. A YouTube-ra feltöltve romlott kicsit a minőség; főleg az élesség csökkent, és a színek lettek egy picit telítettebbek. Nem 5D Mark II-vel készült footage, hanem khm... igen, egy iPad 2-vel készült valamennyi... :D :D (nem nevet! nem így, csak majdnem... LOL! :))) Nem volt más, na.) Ahhoz képest egész jók a színei, a hangoknak a tisztaságán, élethűségén pedig még én is meglepődtem, mikor először újranéztem őket! :)

Jó szórakozást, érdemes végignézni az összeset! :) (a háttérben néha fel-felcsendülő káromkodásokért és szitkozódásokért az elkövetők nevében is elnézést kérek! :D)

szombat

2012-05-05 13:19 - Italian F3 European Series VERSENY 1 - rajt

A videó valamelyik Gold tribünből készült, gondolom egy Forma 1-es rajtból is kb. ennyit lát az ember itt ülve! :)

2012-05-05 13:45 - Italian F3 European Series VERSENY 1 - leintés

A betétfutamok közül néhány elég unalmas volt, és alig voltak benne előzések. Az autók csak köröztek és köröztek, lefutották a kellő köröket: feladat befejezve. A Hungaroringen amúgy is elég nehéz előzni, legtöbb helycsere általában a célegyenes végén történik (amiatt is ültünk ott a vasárnapi versenyek nagyrészén). Ahogy látszik, a szombati napon nem volt kinn annyira sok néző --- a vasárnapi videókon viszont látszik, hogy jóval több ember jött ki és teljesen megteltek a lelátók, és ez a hangulatra és rányomta a bélyegét! :)

2012-05-05 14:02 - hangulat a boxutcával szemben, a FIA WTCC Időmérés (Q1) előtti percekben

Épp enni indultunk, amikor iszonyú hangorkán hallatszott a boxutcával szembeni tribünök felől. Nos, ez történt! :)

vasárnap

2012-05-06 10:31 - Italian F3 European Series VERSENY 3 - verseny közben

Vasárnap délelőtt időben kellett indulni otthonról, hogy jó helyről tudjuk nézni az aznapi eseményeket (na és hogy az esetleges dugót is elkerüljük). Szerencsére mindkettő sikerült, így a terveinknek megfelelően a célegyenes végén találtunk is három egymás melletti helyet (Gold 4 tribün). Nagyon jó választás volt, innen nagyon jól lehetett látni az összes érdekes momentumot (mint írtam, itt van az előzések többsége a Hungaroringen).
A Forma 3-as betétfutamon ment a szokásos körözés, nem sok izgalom volt.

2012-05-06 11:16 - FIA WTCC VERSENY 1 - felvezető kör

Ám ahogy a Forma 3 futamnak vége volt, jött a nap első csúcspontja! Ez még csak a felvezető köre volt az első WTCC versenynek, de már ekkor izzott a hangulat a lelátókon!...

2012-05-06 11:19 - FIA WTCC VERSENY 1 - rajt

A rajt aztán látványosra sikeredett, de sajnos Norbit hátulról meglökték, amiatt sok pozíciót vesztett (emiatt káromkodik úgy ott valaki... :)) )
Az első versenyt amúgy Yvan Muller nyerte, az élen szokás szerint a három Chevi végzett (toronymagasan vezetik a konstruktőri versenyt). A Yokohama Drivers' Trophy (4. hely) Mehdi Bennani-nek jutott. Michelisz Norbert a 7., Wéber Gábor a 10. helyen végzett.
Az első verseny végeredménye.

2012-05-06 14:35 - FIA WTCC VERSENY 2 - rajt

A második verseny rajtjánál már örülhettek a magyar szurkolók, Michelisz Norbi ugyanis gyönyörűen rajtolt, kinntartotta ellenfelét a külső íven, így az első kanyar után vezette a versenyt, a nézők nem kis örömére! :D

2012-05-06 14:37 - FIA WTCC VERSENY 2 - második kör elején

A második kör elején már magabiztosan vezetett Norbi....

2012-05-06 14:39 - FIA WTCC VERSENY 2 - harmadik kör elején

....és ez így volt a harmadik körben is. Sőt, bravúrosan autózva, az egész második futamot az élen autózta végig!